Pro každou nově zakládanou společnost zajišťujeme automaticky sídlo (Registered Office). Na tuto adresu pak v případě potřeby zasílají poštu místní úřady a my ji poté předáváme klientovi.

Pokud byste potřebovali na této adrese přijímat i běžnou obchodní korespondenci, kterou poté chcete přeposlat na vaši domácí adresu, případně naskenovat a poslat emailem nebo potřebujete přes tuto adresu obchodní korespondenci odesílat, je nutné zřídit tzv. Virtual Office.

Službu Virtual Office poskytujeme ve všech zemích ve kterých zakládáme společnosti, ale jsme ji schopni zajistit i v řadě dalších zemí jako jsou Austrálie, Bahamy, Čína, Jihoafrická Republika, Malta, Malajsie, Nový Zealand a Švédsko.

Základní cena je EUR 650 ročně a zahrnuje následující služby:

  • poskytnutí adresy na kterou vám bude chodit pošta
  • příjem pošty na této adrese
  • přeposílání došlé pošty na vaši (domácí) adresu v intervalech podle vašeho přání
  • odesílání pošty z této adresy

Kromě ročního poplatku je také třeba předplatit si minimálně EUR 100 zálohu na poštovné. Z této zálohy vám budou odečítány náklady na přeposílání/odesílání pošty.

V některých lokalitách lze za příplatek získat i telefonní číslo se záznamníkem, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené telefonní číslo se sekretářku, která bude zapisovat a předávat vám došlé vzkazy, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené faxové číslo (faxy vám budou přeposílány v dohodnutých intervalech nebo automaticky), případně i telefonní číslo, u kterého budou všechny příchozí hovory automaticky přesměrovány přímo k vám (na mobil nebo do vaší kanceláře v ČR). Poplatky a dostupnost výše uvedených služeb se liší lokalita od lokality. V případě zájmu nás kontaktujte.

Praha
+420 234 261 939
cz-office1@afinex.net
Ostrava
+420 558 713 532
cz-office2@afinex.net