Pro každou nově zakládanou společnost zajišťujeme automaticky sídlo (Registered Office). Na tuto adresu pak v případě potřeby zasílají poštu místní úřady a my ji poté předáváme klientovi.

Pokud byste potřebovali na této adrese přijímat i běžnou obchodní korespondenci, kterou poté chcete přeposlat na vaši domácí adresu, případně naskenovat a poslat emailem nebo potřebujete přes tuto adresu obchodní korespondenci odesílat, je nutné zřídit tzv. Virtual Office.

Službu Virtual Office poskytujeme ve všech zemích, ve kterých zakládáme společnosti (kromě Marshallových Ostrovů a Gibraltaru), ale jsme ji schopni zajistit i v řadě dalších zemí jako jsou Austrálie, Bahamy, Čína, Jihoafrická Republika, Malta, Malajsie, Nový Zéland a Švédsko.

Základní cena je EUR 650 ročně a zahrnuje následující služby:

  • poskytnutí adresy na kterou vám bude chodit pošta
  • příjem pošty na této adrese
  • přeposílání došlé pošty na vaši (domácí) adresu v intervalech podle vašeho přání
  • odesílání pošty z této adresy

Kromě ročního poplatku je také třeba předplatit si minimálně EUR 100 zálohu na poštovné. Z této zálohy vám budou odečítány náklady na přeposílání/odesílání pošty.

V některých lokalitách lze za příplatek získat i telefonní číslo se záznamníkem, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené telefonní číslo se sekretářku, která bude zapisovat a předávat vám došlé vzkazy, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené faxové číslo (faxy vám budou přeposílány v dohodnutých intervalech nebo automaticky), případně i telefonní číslo, u kterého budou všechny příchozí hovory automaticky přesměrovány přímo k vám (na mobil nebo do vaší kanceláře v ČR). Poplatky a dostupnost výše uvedených služeb se liší podle lokality. V případě zájmu nás kontaktujte.

Praha
+420 234 261 939
cz-office1@afinex.net
Ostrava
+420 558 713 532
cz-office2@afinex.net